41-250 Czeladź
ul. Szyb Jana 1H
tel. 32 265-93-37

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami

Sp. z o.o.

Strona główna
e-mail: cortex@cortex.pl

O FIRMIE

Misja.

Pragniemy zaoferować kompletną usługę polegającą na usunięciu i unieszkodliwieniu odpadów przemysłowych. Zakres usługi może obejmować również opracowanie technologii, przeprowadzenie badań monitoringowych oraz dokonanie w Państwa imieniu wszelkich uzgodnień administracyjnych.

Historia.

Przedsiębiorstwo CORTEX powstało w 1995 roku. Na początku istnienia prowadziliśmy działalność wdrożeniową i doradczą. Wykonywaliśmy projekty techniczne i oceny ekologiczne. W roku 1998 otwarliśmy dział gospodarki odpadami, co pozwoliło odbierać odpady przemysłowe do przerobu. W roku 2000 przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę prawa handlowego  uzyskaliśmy decyzje zezwalające na usuwanie i unieszkodliwianie niebezpiecznych odpadów przemysłowych.

 

Zakres działania.

Świadczymy usługi w zakresie usuwania, transportu ADR i unieszkodliwiania odpadów przemysłowych. Zaplecze badawcze pozwala nam opracowywać nowe technologie w gospodarce odpadami. Zajmujemy się też działalnością doradczą: wykonujemy raporty oddziaływania na środowisko i pomagamy prowadzić uzgodnienia z administracją.

 

Strona główna
Info o odpadach
Decyzje
Nasza oferta
O firmie
Klasyfikacja odpadów
Zapytaj ekspertów
Praca
Kontakt
Linki